Posty napisane przez listke

W wątku Dokumentacja w firmie:


listke

Stażysta

listke

EXP 106

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 27 listopada 2017 (poniedziałek, 27 listopada 2017 r. 14:16)

A znacie obecne przepisy prawne dotyczące obiegu dokumentacji firmowej oraz ochrony danych, która jest z tym ściśle powiązana? Bez wiedzy, czym jest obsługa ABI: http://www.forsafe.pl/obsluga-administratora-bezpieczenst... nie da się tego nawet poprawić, by wszystko działało prawidłowo i nie występowały zgrzyty w komunikacji między działami. Z takimi kwestiami trzeba być na bieżąco, bo problemy mogą być uznane za zaniedbanie ze strony właściciela firmy.W wątku Jaka reklama do firmy?:


listke

Stażysta

listke

EXP 106

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 15 listopada 2017 (środa, 15 listopada 2017 r. 13:49)

Karty lojalnościowe to bardzo dobry wybór, bo klient, który ją ma, nie będzie się zastanawiać, gdzie pójść po zakupy, jeśli wie, że za wydanie pieniędzy dostanie z czasem jakiś fajny bonus. Tylko że ten bonus czy nagroda muszą być naprawdę atrakcyjne, by utrzymać klienta, nie może to być coś, co mógłby sam sobie łatwo kupić. Jeszcze wiem, że firmy mające wielu takich bardziej prestiżowych kontrahentów czy partnerów biznesowych dają jakieś rabaty albo karty podarunkowe. To też jest forma reklamy.

Oczywiście, standardem obecnie jest internet i trzeba wykazać się nie lada pomysłowością, by móc wyróżnić się tam na tle konkurencji. AdWordsy dzięki temu zyskały sporo na popularności.W wątku Zacznij zarabiać na funduszach inwestycyjnych.:


listke

Stażysta

listke

EXP 106

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 15 listopada 2017 (środa, 15 listopada 2017 r. 13:44)

Według mnie to jest opcja dla osób trochę już orientujących się w sposobach inwestowania, wiedzących, jak to funkcjonuje i świadomych tego, w jakim czasie oczekują określonego zysku. Fundusze nadal się rozwijają, a w Polsce dopiero powstają analizy tych instrumentów oraz pomoce naukowe, bo to stosunkowo jeszcze młody instrument na rynku polskim. Ale faktycznie, jak ktoś się tego podejmie, to zysk jest całkiem przyzwoity - nie jakiś oszałamiający, ale w miarę stabilny.W wątku Czy ktoś z Was zbiera komiksy?:


listke

Stażysta

listke

EXP 106

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 15 listopada 2017 (środa, 15 listopada 2017 r. 13:38)

Tak, ja zbieram i nadal to uwielbiam, pomimo tylu lat na karku :) Bardzo mocno angażuję się w społeczność komiksiarzy tu w Polsce i staram się zapoznawać każdego zainteresowanego z tym medium, bo to bardzo fajne hobby - trochę drogie, patrząc po cenach niektórych wydań, ale jednak warto. Atom Comics znam i korzystam, jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Dobrym źródłem prawdziwych perełek z dawnych lat są grupy sprzedażowe na FB. Wbrew pozorom u nas w Polsce trochę takich sklepów sprzedających komiksy jest, nawet w Empiku można je dostać ;)W wątku Biuro rachunkowe czy samodzielna księgowa?:


listke

Stażysta

listke

EXP 106

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 15 listopada 2017 (środa, 15 listopada 2017 r. 13:34)

A ja właśnie jestem za samodzielnymi księgowymi, bo można ich bardziej przypilnować niż księgowych pracujących w zewnętrznym biurze rachunkowym. Trochę ciężko jest z ich wyborem, bo tak naprawdę trudno jest poznać dobrze specjalistę przed zatrudnieniem i czasem trzeba się naszukać, by znaleźć kogoś odpowiedniego. Jednak korzyści z posiadania pracownika od księgowości na miejscu jest o wiele więcej niż korzystanie z biura rachunkowego, przynajmniej w mojej opinii.W wątku Jak stoicie z językami?:


listke

Stażysta

listke

EXP 106

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 15 listopada 2017 (środa, 15 listopada 2017 r. 13:30)

Ze szkoły znam angielski i niemiecki, tyle że niemieckiego już dużo zapomniałem z racji braku kontaktu z językiem. Uczyłem się też krótko francuskiego i hiszpańskiego, ale jeżeli miałbym wybierać naukę któregoś z tych dwóch, wziąłbym jeszcze raz francuski, bo podoba mi się ten język. Chciałbym też kiedyś spróbować japońskiego.