Posty napisane przez Greedalf

W wątku Księgi przychodów i rozchodów:


Greedalf

Stażysta

Greedalf

EXP 105

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 4 lipca, 09:33 (środa, 4 lipca 2018 r. 09:33)

Witam. Jestem na etapie otwierania własnego biznesu. Zauważyłam że samodzielna księgowość dla osoby z podstawową wiedzą to strata czasu i energii, a jeszcze nie ma pewności, czy sobie nie narobię problemów. Przez to wyszłam z założenia, że skoro się nie znam, to lepiej dla mnie i mojej firmy, by rachunkowością zajmował się ktoś za mnie. Doświadczone biuro rachunkowe podobno jest w stanie wszystko dobrze ogarnąć a i opłaty nie są za to wysokie. Z takich biur słyszałam o https://http://www.biuro24h.pl/oferta/podatkowa-ksiega-pr... Podobno bardzo sprawnie u nich działa opcja współpracy online, co też by mi się przydało. Ktoś miał do czynienia z nimi?W wątku Księgi dochodów:


Greedalf

Stażysta

Greedalf

EXP 105

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 3 lipca, 09:25 (wtorek, 3 lipca 2018 r. 09:25)

Cześć. Wypowiedzcie się co lepiej wychodzi? Księgowa czy księgowość online, jak uważacie? A może prowadzić księgowość swojej firmy samemu? Czy też zlecić to biurowi rachunkowemu? Co jest waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem? Zakładając, że firma jest stosunkowo niewielka. Ja wyszłam z założenia, że skoro się nie znam, to lepiej dla mnie i mojej firmy, by rachunkowością zajmował się ktoś za mnie. Moja siostra korzysta z tego biura http://www.hdl.szczecin.pl/ i jest bardzo zadowolona. Jest zadowolona z takiego rozwiązania bo płaci mniej niż za księgową, a ponadto może wszystko sprawdzić online. Tylko jednak sama mam wątpliwości, wybór dobrej drogi jest jednak trudny.W wątku Rozliczenia i ogólna księgowość:


Greedalf

Stażysta

Greedalf

EXP 105

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 3 lipca, 08:40 (wtorek, 3 lipca 2018 r. 08:40)

Cześć. Jestem na etapie otwierania własnego biznesu. Zauważyłam że samodzielna księgowość dla osoby z podstawową wiedzą to strata czasu i energii, a jeszcze nie ma pewności, czy sobie nie narobię problemów. Przez to wyszłam z założenia, że skoro się nie znam, to lepiej dla mnie i mojej firmy, by rachunkowością zajmował się ktoś za mnie. Doświadczone biuro rachunkowe podobno jest w stanie wszystko dobrze ogarnąć a i opłaty nie są za to wysokie. Z takich biur słyszałam o http://kancelaria-professional.pl/ksiegowosc. Podobno bardzo sprawnie u nich działa opcja współpracy online, co też by mi się przydało. Ktoś miał do czynienia z nimi?W wątku Nauka księgowości i rachunkowości:


Greedalf

Stażysta

Greedalf

EXP 105

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 2 lipca, 14:01 (poniedziałek, 2 lipca 2018 r. 14:01)

Dzień dobry. Zapraszam do dyskusji wszystkie osoby zajmujące się księgowością. Ja dopiero zaczynam pracę w zawodzie. Jednak od razu zostałam rzucona na "głęboką wodę" dzięki czemu szybko nauczyłam się wielu rzeczy. Jest to niewątpliwie zawód w którym cały czas się trzeba dokształcać czytać czytać i jeszcze raz czytać. Lubie swoją prace, nawet polubiłam te sterty papierów papierków ustaw itp. Strasznie mi pomaga w tym http://stabiles.pl/, zawsze służą radą w cięższej chwili. A jak jest z wami? Od razu wiedzieliście, że to chcecie robić? Czym się zajmujecie w pracy?Jakie były wasze początki? Mam jeszcze pytanko skąd czerpiecie wiedzę? Gazety? strony internetowe?