„O PODATKACH W 2010 ROKU I NIE TYLKO” Otwarte szkolenie dla prze


Widok wątku: Prosty Drzewo Drzewo z zajawką

FLAMINGOPR

Stażysta

FLAMINGOPR

EXP 100

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 7 stycznia 2010 (czwartek, 7 stycznia 2010 r. 14:15)

„O PODATKACH W 2010 ROKU I NIE TYLKO” Otwarte szkolenie dla przedsiębiorców

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców, nie tylko z Małopolski, dotyczące zmian podatkowych w 2010 roku.

Szkolenie odbędzie się 12 stycznia br. w hotelu Sympozjum, przy ul. Kobierzyńskiej 47 (obok TESCO) i rozpocznie się o godzinie 10:00.

Wśród wykładowców i zaproszonych gości będzie m.in. Dyrektor Izby Skarbowej w Krakowie oraz naczelnicy krakowskich urzędów skarbowych, parlamentarzyści i wielu innych specjalistów z dziedziny podatków.

Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Podatników w Polsce i Zespół Doradców Podatkowych J. Czernecki Sp. z o.o.

W programie szkolenia m.in.: zmiany w podatku od towarów i usług - zmiana limitu zwolnienia od VAT, zmiana miejsca świadczenia usług, zmiany w informacjach podsumowujących oraz sposobu i terminach ich przekazywania) oraz zmiany w podatku dochodowym (definicja małego podatnika, ulgi i odliczenia oraz limity podatkowe). Szkolenia przeprowadzą doradcy podatkowi z długoletnim stażem: Ewa Piskorz-Liskiewicz, Halina Garbacik i Janusz Piotrowski.

W trakcie szkolenia odbędzie się również wystąpienie Prezesa Stowarzyszenia Podatników w Polsce, Marka Niemczyka, podsumowujące działalność Stowarzyszenia i Dyrektora Izby Skarbowej w Krakowie, Adama Pietruszka, podsumowujące zmiany w administracji skarbowej w 2009 roku, a także rozdanie nagród i rozstrzygnięcie plebiscytów organizowanych przez Stowarzyszenie.

Szczegółowy program szkolenia znaleźć można na stronie http://www.podatnicy.org/program.pdf

Rejestracji należy dokonywać za pośrednictwem telefonu, pod numerem: 012 260 98 15 lub mailowo: podatnicy@podatnicy.org. Dla zarejestrowanych uczestników WSTĘP WOLNY.