Porównywarka finansowa numer 1 w Polsce


Widok wątku: Prosty Drzewo Drzewo z zajawką

erazarabiania

Stażysta

erazarabiania

EXP 100

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 1 listopada 2011 (wtorek, 1 listopada 2011 r. 12:32)

Istnieje wiele stron internetowych, które używają miana „portal finansowy”, „serwis finansowy”. Ale żaden z nich nie podpowie Ci, gdzie znajdziesz najlepszy kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyt na samochód, gdzie założyć najlepsze lokaty bankowe czy konta osobiste. Rzadko który serwis finansowy udostępnia rzetelny kalkulator zdolności kredytowej, który policzy na jaką kwotę kredytu Cię stać. Zrobi to natomiast porównywarka finansowa. Jej specjaliści-analitycy oraz researcherzy codziennie aktualizacją setki informacji. Dokładają wszelkiej staranności, by kredyty, karty kredytowe, leasing czy konta bankowe były porównywane na podstawie rzetelnych a przede wszystkim AKTUALNYCH informacji. Redaktorzy natomiast dbają o to, byś codziennie mógł przeczytać informacje o nowych produktach, które instytucje finansowe (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, fundusze inwestycyjne) kierują na rynek. http://www.erazarabiania.comperialead.pl

Post był edytowany 1 raz. Ostatnio: 1 listopada 12:33 przez erazarabiania.

megi12

Stażysta

megi12

EXP 110

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 23 kwietnia 2012 (poniedziałek, 23 kwietnia 2012 r. 11:04)

Bardzo dobra porównywarka kredytów gotówkowych, kont osobistych, lokat.. można obliczyć sobie zdolność kredytową i rate kredytu w każdym z banków i porównać oferty i wybrać dla nas najkorzystniejszą.. jeśli mamy jakieś pytania można zostawić nasz telefon a konsultant zadzwoni do nas bezpłatnie i udzieli nam informacji:

http://www.mfinanse.ebrokerpartner.pl/
Kasia73

Stażysta

Kasia73

EXP 101

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 19 czerwca 2013 (środa, 19 czerwca 2013 r. 11:26)

Porównywarki kredytowe/finansowe są niezłe, ale znowu nie takie najlepsze. Pomagają porównać produkty finansowe i dokonać wstępnej selekcji, ale nie można powiedzieć, że pozycja nr 1 to najlepszy kredyt.

Proszę sprawdzić dwie różne porównywarki, jedna na stronie http://investpuls.pl druga http://kredyt-on-line.pl Następnie wybrać kredyt gotówkowy lub hipoteczny, czy pozycja 1 to ten sam bank, czy w obu porównywarkach mamy wyliczoną taką samą ratę? Dodatkowo na pierwszej stronie można wysłać zlecenie (darmowe), aby wyszukali kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Pokrywa się z poz 1 w porównywarkach?

Poszukiwanie kredytu hipotecznego, gotówkowego lub samochodowego najlepiej zacząć od banku, który prowadzi nasz rachunek bankowy. Ale oczywiście nie zaszkodzi dowiedzieć się czy inne oferty nie są lepsze.
forum-kredytowe

Stażysta

forum-kredytowe

EXP 104

7D --- miejsce (0 p.)

30D --- miejsce (0 p.)


Wiadomość wysłana 4 września 2013 (środa, 4 września 2013 r. 18:59)

Wszystkie porównywarki nie odzwierciedlają rzeczywistych warunków. Lepiej poczytać http://www.forum-kredytowej.pl tam doradcy poszczególnych banków na bieżąco liczą zdolność.